דילוג לתוכן

התקבלה הודעה חדשה?

נובמבר 4, 2010

ביום ראשון חבר שלי קיבל הודעת טקסט מאגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב בזו הלשון: "מחר ב-17:30 יוצאים מכיכר אנטין (הכניסה הראשית לאונ') להפגין בי-ם נגד חוק האברכים! הרשמה חינם להסעות ב-www.student.co.il/hafgana".

מודה. בהתחלה התעצבנתי. איך יכול להיות שאגודת הסטודנטים מבזבזת את כספי הסטודנטים על משלוח הודעות טקסט ומימון הסעות כדי לארגן הפגנה פוליטית ולשכנע את הסטודנטים להגיע אליה? אבל אל תדאגו. נרגעתי אחרי דקה. אני כבר רגיל.  במדינה מתוקנת אמנם לא עושים שימוש במשאבים ציבוריים כדי לקדם אג'נדה פוליטית אבל בישראל זו כבר מסורת מושרשת.

דוגמאות לשימוש במשאבים ציבוריים כדי לקדם אג'נדה שמאלנית – לא חסר.

נשיא האוניברסיטה העברית משתמש במעמד שאני הענקתי לו לצורך ניהול האוניברסיטה כדי לקרוא לסטודנטים להפגין נגד חוק האברכים וכדי להפסיק את הלימודים בשעה 18:00 בשביל לאפשר לסטודנטים להגיע להפגנה.

בית המשפט הגבוה לצדק משתמש בסמכות שהענקתי לו כדי שישמור שרשויות המדינה יפעלו על פי החוק בשביל לגרום להן לפעול בהתאם לתפיסת עולם שמאלנית. גם הייעוץ המשפטי לגופי המדינה השונים חוטא לעיתים קרובות באותו החטא.

גלי צה"ל ורשת ב', תחנות רדיו הממומנות בלעדית מהכסף שלי, משמשות כבר שנים כשופר בלעדי של השמאל ועוזרות לו לשלוט באופן בלעדי על השיח הציבורי במדינה. כנ"ל לגבי ערוץ 1. כנ"ל לגבי ערוץ 2 וערוץ 10, שאמנם לא ממומנים על ידי, אך מקבלים ממני זיכיון שמהווה בעצם את זכות הקיום שלהם.

ומה לגבי האקדמיה? מאות פרופסורים, שאני משלם את משכורתם, משתמשים בעמדת הכוח שלהם כדי להפוך סטודנטים רכים לשמאלנים מדופלמים בתוך שלוש שנות לימודים. שלוש שנות לימודים שאני מסבסד. כשהפרופסורים לא עסוקים בחינוך לשמאלנות הם מפרסמים מחקרים שמאלניים. מחקרים שמעוותים את השיח הציבורי לכיוון שמאל ומשמשים גם כמצע לדיון של הרבה דיונים בכנסת שלנו, ובכך מטים גם את תוצרי החקיקה שלהם שמאלה.

מה עוד? הקולנוע שאני מממן הוא שמאלני וגם זה טבעי – השמאלנים שיושבים בועדות שבוחרות את הסרטים שיזכו בכסף שלי אוהבים סרטים שמאלניים ובוחרים בהם. יוצרי הסרטים כבר יודעים מראש שזו הסחורה שתזכה אותם במימון, אז הם מספקים אותה.

הצגות התאטרון שאני מממן הן שמאלניות. הספרים שאני מעניק להם פרסים כספיים הם שמאלניים. התיכונים שאני מפעיל מלמדים את הילדים שלי להיות שמאלנים. המוסד לביטוח לאומי שהקמתי מוציא בכל שנה דו"ח שכל מהותו היא תעמולה שמאלנית. הפקולטות למשפטים של כל האוניברסיטאות (חוץ מבר אילן), שאני מממן חלק נכבד מתקציביהן, משלמות למרצים שמאלנים למשפטים כדי שיפעילו קליניקות משפטיות. במסגרת הקליניקות האלה סטודנטים מקבילים נקודות זכות לתואר בגין עבודה משפטית שהם מבצעים לטובת קידום אג'נדות שמאלניות.

וכך הלאה וכך הלאה. אני נותן לעובדי מדינה כסף וסמכויות כדי  שיעשו את עבודתם. הם מועלים בו בלי לשאול אותי.

From → Uncategorized

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: